Jasna Strona
Jasna Strona

12 produktów, których nie warto kupować nawet z dużą zniżką

Za każdym razem, gdy wpadamy do sklepu i widzimy zniżkę na jakieś produkty, od razu mamy ochotę wrzucić je do koszyka. Jednak niektórych rzeczy nie powinniśmy kupować nawet z dużym rabatem, ponieważ często mają one wątpliwy wpływ na nasze zdrowie. Warto też zdać sobie sprawę, że kwoty, które zaoszczędzimy dzięki takiej promocji, są tak naprawdę znikome.

Na Jasnej Stronie też jesteśmy ludźmi i dobrze znamy pragnienie związane z kupowaniem rzeczy na wyprzedaży. Chcieliśmy jednak poznać prawdę o niektórych produktach, jak również obliczyć, czy oferowane rabaty uzasadniają opłacalność zakupu. Oto czego się dowiedzieliśmy.

Przetworzony ser

Na początku wszystko brzmi dobrze: ser przetworzony powstaje przecież z sera naturalnego. Jednak im bardziej zagłębiamy się w szczegóły, tym gorszych rzeczy się dowiadujemy. Do naturalnego sera dodaje się tłuszcze nasycone (podnoszą poziom cholesterolu), dużą ilość soli (aby przedłużyć trwałość i poprawić smak, co jednocześnie zwiększa ryzyko zachorowania na różne choroby) oraz sztuczne barwniki spożywcze (od wielu lat budzą kontrowersje wśród naukowców na całym świecie ze względu na ich wątpliwe bezpieczeństwo).

Głównym celem producentów serów topionych jest przedłużenie trwałości produktu i sprzedaż jak największej jego ilości. Często cena za ten produkt jest taka sama jak cena za dobrej jakości ser naturalny.

Chleb pełnoziarnisty

Mniej mąki pszennej, a więcej ziarna — to właśnie kieruje nami, gdy kupujemy teoretycznie zdrowszy chleb pełnoziarnisty. W rzeczywistości jednak takie pieczywo jest często zwykłym chlebem jedynie udającym „zdrowy”. Z reguły powstaje z białej mąki pszennej połączonej z mąką żytnią, do której dodaje się trochę nasion lnu i otrębów.

Przeciery owocowe w opakowaniach

Opakowanie z przecierem owocowym to naprawdę wygodna rzecz. Poza tym konsumenci mogą mieć pewność, że jego skład jest nieszkodliwy. Mus owocowy nadaje się nie tylko dla dzieci, ale również dla dorosłych jako przekąska przed długo wyczekiwanym obiadem.

Zwróćcie jednak uwagę, że głównym składnikiem tych przecierów jest jabłko. To najtańszy owoc w większości regionów północnych. Kilogram jabłek kosztuje ok. 2 złote, czyli mniej więcej tyle samo co małe opakowanie przecieru! Jak myślicie, ile jabłek potrzeba do wyprodukowania jednego,
100-gramowego opakowania musu?

Aromatyzowane budynie i jogurty

Sklepowe półki z jogurtami i puddingami wprost uginają się od ich ilości. Asortyment jest bardzo zróżnicowany: możecie kupić smak bananowy, truskawkowy, waniliowy, mango — każdy znajdzie coś dla siebie. Chętnie kupujemy te produkty, bo uważamy je za bardzo zdrowe. Ale niestety takim mianem można określić tylko jogurt naturalny, bez żadnych dodatków. Większość jego smakowych odpowiedników ma zwiększoną ilość cukru, zagęszczaczy i konserwantów. Poza tym, jeśli porównamy cenę jogurtu greckiego bez cukru i zwykłego jogurtu z dodatkami owocowymi, zauważymy, że jogurt naturalny zazwyczaj jest tańszy.

Mieszanki orzechów

Miksy orzechów to bardzo popularna przekąska: jest smaczna, zdrowa i ładnie wygląda. Jeśli jednak przyjrzymy się dokładnie składowi na opakowaniu, zobaczymy, że główną część tego produktu stanowią kandyzowane owoce, tanie orzeszki ziemne i rodzynki. W rzeczywistości w paczuszce z bakaliami znajdziecie znacznie mniej droższych orzechów, takich jak migdały czy nerkowce.

Tzw. mieszanki studenckie są dość drogie, ale nie rzucajcie się na nie, jeśli tylko zauważycie przecenę — znacznie taniej i tak będzie skomponować podobny produkt samemu. Poza tym zdołacie wówczas zmniejszyć liczbę składników kandyzowanych i uczynicie swoją przekąskę zdrowszą.

Mielone przyprawy

Niektóre przyprawy zawierają olejki, które są odpowiedzialne za ich smak i aromat. Przyprawy te najlepiej stosować bezpośrednio po zmieleniu. Nie powinno się ich przechowywać przez lata, ponieważ bardzo szybko tracą swój smak i aromat. Oczywiście nikt nie zabroni wam używać przypraw już zmielonych, szczególnie jeśli nie macie możliwości kupienia każdej z nich osobno. Nadal będą miały one aromat, ale nie aż tak intensywny. Jednak nie wszystkie przyprawy mają wspomniane właściwości: chodzi głównie o kminek, gałkę muszkatołową, kardamon, goździki, kolendrę i wszystkie rodzaje pieprzu. Przyprawy z suszonych warzyw (marchew, seler) lub ziół mogą być przechowywane przez długie lata.

Przy okazji, spróbujcie zwrócić uwagę na skład przypraw, które są przeznaczone do gotowania niektórych potraw (do ryby, do kotletów, do kebabu). Zazwyczaj te mieszanki mają wiele składników, wśród których można znaleźć wzmacniacze smaku i stabilizatory. Zwykłe przyprawy z reguły ich nie zawierają.

Gotowe mieszanki do wypieków

Suche mieszanki do pieczenia ciast, naleśników czy ciasteczek są dziś obecne w niemal wszystkich sklepach. Wielu z nas kupuje je, bo są wygodne — wystarczy dodać 1-2 składniki, wymieszać i ciasto jest gotowe.

Nie należy jednak zapominać, że oprócz mąki, jajek w proszku i cukru, w mieszankach tych obecne są również aromaty, stabilizatory i barwniki. Dlatego jeśli macie trochę wolnego czasu i odrobinę chęci, lepiej upieczcie ciasteczka z produktów nieprzetworzonych. Co więcej, niektóre gotowe mieszanki zawierają składniki, które prawdopodobnie macie już w domu.

Bulgur

Bulgur i proso są w rzeczywistości bliskimi krewnymi. Bulgur jest wytwarzany z parzonej, suszonej i miażdżonej pszenicy. Z kolei kaszę jaglaną przetwarza się w nieco inny sposób. Oba produkty mają jednak to samo pochodzenie. W smaku są dość podobne, ale bulgur jest nieco większy, podczas gdy jego „krewniak” ma drobniejszą postać. Konsystencja kaszy jest ważna w niektórych potrawach, takich jak sałatki lub niektóre rodzaje dodatków. W innych przypadkach nie ma ona jednak większego znaczenia, np. jeśli kaszę dodajemy do zupy lub farszu.

Jeśli chodzi o wartość odżywczą, kasza bulgur i jaglana są pod tym względem bardzo podobne. Ceny tych dwóch produktów jednak znacznie się różnią. Dlatego wystarczy mieć świadomość, w jaki sposób chcemy użyć bulguru. Gdy gotujemy danie, w którym można wykorzystać równie dobrze kaszę jaglaną, ma potrzeby przepłacać.

Ryby i mięso

Pokrojony filet z jakiejkolwiek ryby zawsze będzie kosztował więcej niż ryba w całości. Wszystko dlatego, że ktoś poświęcił swój czas i umiejętności, aby ją wypatroszyć, a wy musicie za to zapłacić. Kupując całą rybę, będziecie musieli się trochę napracować, aby ją oczyścić i pokroić. Zaoszczędzicie jednak dzięki temu sporo pieniędzy i zyskacie pewność, że produkt jest przetwarzany i gotowany w przyzwoitych warunkach sanitarnych.

To samo dotyczy mięsa drobiowego — cały ptak jest o wiele tańszy niż oddzielone części kurczaka czy indyka.

Ryż do sushi

Wiele osób uwielbia to japońskie danie, jednak nie każdy może kupić gotowe sushi w restauracji. Z tego powodu niektórzy decydują się na przyrządzenie wspomnianego przysmaku w domu. W tym celu zazwyczaj kupujemy ryż, który na opakowaniu ma napis „do sushi”. To prawda, że istnieją specjalne rodzaje ryżu używane wyłącznie do tego celu — zawierają one dużo skrobi, która sprawia, że po ugotowaniu ryż staje się kleisty.

Jeśli jednak weźmiemy zwykły ryż okrągłoziarnisty i odpowiednio go ugotujemy, otrzymamy równie dobry produkt. Tylko prawdziwy smakosz będzie w stanie poczuć różnicę, jedząc gotowe danie.

Ryby w puszce zalane olejem

Konserwy są uwielbiane na całym świecie — ryba jest podzielona na małe porcje, gotowa do spożycia i ma tyle samo witamin co świeża. Zazwyczaj konserwy występują w 2 wariantach: w sosie własnym i w oleju (który zapewnia oczywiście większą soczystość). Jeśli jednak chcecie uzyskać maksymalną ilość witamin z ryby, lepiej zdecydować się na opcję w sosie własnym. Dla przykładu, w jednej z tych porcji (na zdjęciu powyżej) omega-3 jest średnio o 20% mniej niż w drugiej, ponieważ tuńczyk w wodzie traci tylko 3% omega-3 — pozostają one w płynie, który odsączamy. A jeśli tuńczyk jest w oleju, to ma o 15-25% mniej tej cennej substancji. A to wszystko tylko dlatego, że omega-3 rozpuszczają się w tłuszczach.

Aromatyzowana sól z przyprawami

Wiele osób stara się urozmaicić swoją domową kuchnię za pomocą różnych przypraw. Dzięki temu np. duszone warzywa, jak również wiele innych potraw, mogą nabrać naprawdę egzotycznego aromatu. Nie należy jednak porywać się na zakup przypraw, których bazą jest sól, ponieważ to ona jest głównym składnikiem, a sama kosztuje grosze. Takie mieszanki są zwykle sprzedawane w dość wysokich cenach.

Jeśli kupicie sól i przyprawy osobno, wydacie o wiele mniej, niż w przypadku gdy wybierzecie te same zioła zmieszane z solą i sprzedawane jako jeden produkt.

Jakich produktów nigdy nie kupujecie, nawet jeśli są w dużej promocji?

Jasna Strona/Gotowanie/12 produktów, których nie warto kupować nawet z dużą zniżką
Udostępnij ten artykuł
Te artykuły mogą ci się spodobać