15 mężczyzn, którzy wiedzą, co to znaczy być dobrym ojcem

Przekazywanie pewnych rzeczy przez ubiór to stara tradycja, która jest stale pielęgnowana przez członków rodziny królewskiej. Gdy chcą porozmawiać o swoich uczuciach, przekazać coś innym członkom czy też wyrazić zdanie publicznie — garderoba od zawsze jest dla nich potężnym narzędziem. Kolory, delikatne detale i dodatki — tu liczy się każdy szczegół.
Ekipa Jasnej Strony przedstawia godne uwagi stroje monarchów i zaprasza was do wyszukiwania podobnych „smaczków”!
Gdy Meghan i Harry zdecydowali się zrezygnować z obowiązków królewskich, rodzina królewska stanęła w obliczu wielu zmian. W tym czasie Meghan i Kate nagle zaczęły nosić brązy. Nawet królowa, która zwykle woli wyraziste odcienie, zrobiła to samo. Mówi się, że te odcienie symbolizują jedność między nimi.
W 2015 roku podczas parady wojskowej książę George miał na sobie błękitny kombinezon. Kilka lat później jego brat, książę Louis, pojawił się w podobnym biało-niebieskim zestawie podczas tej samej uroczystości. Jak się okazuje, stroje zostały pożyczone od Williama i Harry’ego, którzy mieli je na sobie podczas parady w 1986 roku.
Gdy para przedstawiła światu nowo narodzonego Archiego, Meghan pojawiła się w eleganckiej, białej sukience. Jej projektant, Grace Wales Bonner, tak jak Markle, jest reprezentantem dwóch ras, a jego projekty odzwierciedlają ich pochodzenie. Zakładając tę sukienkę, Meghan okazała swoje wsparcie i dumę ze swojego dziedzictwa.
W 2018 roku na świat przyszło dziecko księżnej Madeleine i Chrisa O’Neilla ze Szwecji — księżniczka Adrienne. Szata do chrztu, w którą była ubrana, nie była oczywiście przypadkowa. Nosiło ją każde dziecko szwedzkiej rodziny królewskiej od 1996 roku. Wszystkie imiona zostały wyszyte na obszyciu materiału.
Diana często czuła się wykluczona z rodziny królewskiej i z trudnością stosowała się do zasad i tradycji. W 1983 roku pojawiła się na meczu polo ubrana w sweter z motywem białych owiec i jedną czarną owcą na piersi. Pojawiły się spekulacje, że przez ten strój chciała wyrazić swoje uczucia i obawy o pozycję w rodzinie.
Podczas jej pierwszej podróży do Szkocji Meghan złożyła hołd wobec Szkotów poprzez swoją stylizację. Pojawiła się w płaszczu w ciemną kratę, która ma historyczne znaczenie dla kraju. Całość dopełniła ciemnozieloną torebką szkockiej marki Strathberry.
Fani zauważyli, że księżna podczas regularnych rozmów z lekarzami na Zoomie nosiła różnokolorowe stroje. Raz postawiła na pomarańczowy i żółty, a innym razem na niebieski, zielony i biały. Tęcza stała się małym symbolem narodowej służby zdrowia i wydaje się, że poprzez stylizacje Kate chciała okazać szacunek, wsparcie i podziw dla lekarzy.
Podczas ceremonii ślubnej księcia Harry’ego królowa miała na sobie limonkowy zestaw z fioletowymi dodatkami i kwiatowymi wzorami. Według psychologów dobór kolorów to ukryty przekaz dla pary młodej. Zielony to wyjątkowa barwa oznaczająca szacunek i dobre intencje. Fiolet natomiast pokazuje, że królowa akceptuje to małżeństwo.
W 2019 roku Meghan wzięła udział w dyskusji w King’s College podczas Międzynarodowego Dnia Kobiet. Na tę okazję założyła biało-czarną sukienkę. Takie zestawienie barw stało się symbolem przyjętym przez ruchy feministyczne w różnych krajach. Ze względu na swoje zainteresowanie równością płci i sprawiedliwością społeczną Meghan nie przegapiła okazji na okazanie swojego wsparcia.
Jak wy wyrażacie swoje uczucia poprzez strój? Podzielcie się swoimi przemyśleniami w komentarzach!